Meme Estetiği

Meme Büyütme (Augmentation)

Meme Büyütme Uygulaması Meme büyütme aynı zamanda büyütme mammoplastisi de denen meme hacminin arttılmasını içeren cerrahiyi tanımlar. Meme implantları, meme dokusu altına veya göğüs kası altına yerl..

DEVAMI
Meme Küçültme (Reduction)

Neden uygulanır : Genetik, hormonal veya doğumlar nedeniyle aşırı büyüme gösteren memelere uygulanan bir operasyondur. Bu problemleri çözmek sadece meme küçültme ameliyatı ile olanaklıdır. Memenin bo..

DEVAMI
Meme Dikleştirme (Lift)

Meme Dikleştirme Neden uygulanır : Tekrarlayan doğumlar, kilo kayıpları, ilerleyen yaş, hormonal sebepler, yer çekiminin etkisi v.s ile hacmi azalan gevşek bir hal almış ve şekli bozulan memenin yeni..

DEVAMI
Meme Rekonstrüksiyonları (Reconstruction)

Kişisel, ailesel veya seksüel ilişkiler nedeniyle memenin alınmasından sonra oluşan eksiklik kadında moral bozukluğu hatta depresyona neden olabilir. Oysa kanser evresi ve diğer bulguları incelenerek ..

DEVAMI
Erkekte Meme Büyümesi (Jinekomasti)

Jinekomasti Neden uygulanır : Erkek hastalarda, meme bölgesinde kadın tipinde büyüme oluşması durumudur. Bazı ilaçların etkisiyle ya da hormonal dengesizlik sonucu ortaya çıkabilir. Bazı durumlarda i..

DEVAMI