Diğer Uygulamalar

Laser İçeren Uygulamalar

Neden uygulanır: Son yıllarda gelişen teknoloji Lazer kullanım alanlarını da genişleterek, daha güvenilir ve hızlı tedaviler uygulanmasına olanak sağladı. Artık lazer teknolojisi ile derideki kırışık..

DEVAMI
Yanık ve Yara İzleri (Skar) Tedavisi

Skar Tedavisi Neden uygulanır : Yara ve yanık izlerinin ( skar ) ve giderilmesinde ilk prensip, izin olgunlaşmasının beklenmesidir. Bu süre en az 6 aydır. Etrafı kızarık, deriden kabarık durumda baze..

DEVAMI
Dermabrazyon ve Dermaplanning

Dermabrazyon ve Dermaplanning Neden uygulanır : Derideki mevcut her tür düzensizlik, akne sekelleri, yüzdeki lekelenmeler, ağız çevresi kırışıklıklarda, jilet izlerinin giderilmesinde, yanık skarları..

DEVAMI
Damarsal Yapıların Tedavisi (Skleroterapisi, Kriyo, Laser)

Skleroterapisi, Kriyo, Laser Neden uygulanır : Deride normalde görünmeyen damarların genişlemeleri sonucu görünür hale gelmesi yani telenjektaziler, doğuştan veya sonradan ortaya çıkan damarsal kitle..

DEVAMI
Genital Estetik Cerrahi

Erkekler için: Penil implant, penil cerrahi Kadınlar için: Vulvoplasti, hymenoplasty..

DEVAMI
Saç ve Kaş Ekimi

Saç ve Kaş Ekimi Neden uygulanır : Saç kaybı , yaşlılık, hormon değişikliği ve ailesel olarak meydana gelir. Kural olarak saç kaybı ne kadar erken başlarsa o kadar çok saçsızlık söz konusudur. Geneld..

DEVAMI