Yüz Gençleştirme

Leke Tedavileri

LEKE (HİPERPİGMENTASYON) Leke, hem kadın hem erkeklerde en yaygın görülen cilt rahatsızlıklardan biridir. Lekelerin bir çoğu özellikle yanak, alın, dudak üstü ve çenede yerleşir ve yüze mat ve pürüzs..

DEVAMI
Kimyasal Soyma (Chemical Peeling)

Chemical Peeling Neden uygulanır : Sivilce izleri, güneşe bağlı cilt bozuklukları ve yaşlanma derimizin görüntüsünü etkileyen en önemli faktörlerdir. Derideki bu tür izleri yok etmek çeşitli soyucu y..

DEVAMI
Radyo Frekans Uygulamaları

Yüz Konturu & Cilt Sıkılaştırma Radyo Frekans (RF) tedavileri, özellikle Uni-Polar RF ve Bi-Polar RF enerjilerini birleştirerek tek bir aplikatör ile cildin eş zamanlı olarak hem derin hem yüzeye..

DEVAMI
Vakum ve RF Beraber Uygulanması

Bi-polar radyo frekansı (RF), kızıl ötesi enerjisi, negatif basınç ve doku manipülasyonu etkilerini içeren cihazlarda cildi ısıtarak oksijenin hücre içi difüzyonunu arttırır. Kızıl ötesi ve RF ene..

DEVAMI
Enjekte Edilen Dolgu Materyalleri Uygulanması

Neden uygulanır ? Yaş, güneş ışınları, mimik hareketleri,yer çekimi ile yüzümüz,elimiz ve bazı yumuşak dokularımızda bir takım kırışıklıklar ve istenmeyen çizgiler oluşur. Bu çizgilerden kurtulmak iç..

DEVAMI
Yüz Germe (Facelift)

Yüz Germe Neden uygulanır : Aslında yaşlanmanın etkilerini azaltıcı bir prosedürdür.Yüz germe işlemi, hastanın gevşeyen veya sarkmış olan yüz derisinin fazlalıklarının alınıp, daha genç bir yüz görün..

DEVAMI
Alın Germe (Forehead Lift)

Alın Germe Neden uygulanır : Yaşlanmanın ilk bulgularından birisi alındaki kırışıklıkların artması ve derinleşmesidir. Yerçekiminin etkisi ile kaşlar da erkek ve kadında olması gereken seviyenin altı..

DEVAMI
Yüz Heykeltraşlığı

Yüz heykeltraşlığı bir cerrahi uygulamadan çok bir kavramdır. Yüz heykeltraşlığı hakkında Yüz heykeltraşlığı, güzel denen bir yüzü oluşturan her bir yapının bu güzelliği meydana getiriken birbirleri..

DEVAMI
Kaş Kaldırma (Brow Lift)

Kaş Kaldırma Neden uygulanır : Kaş biçimini beğenmeyip, düşük olduğunu düşünen kişilere uygulanabilen operasyondur. Kaş Kaldırma Operasyon Yöntemi : İki yöntemi bulunmaktadır. Daha çok "kaş asma te..

DEVAMI
Göz Kapağı Estetikleri

Göz Kapağı Estetikleri Neden uygulanır : Göz kapağı cerrahisi ( Blefaroplasti ) göz kapağına uygulanan estetik cerrahi girişimdir. Bu girişimde, alt ve üst göz kapaklarındaki varsa fazla yağ dokusu s..

DEVAMI
Dudak Estetikleri

Dudak Estetikleri Neden uygulanır : İnce veya konturu ( sınırları ) yeterince belli olmayan dudakları büyütmek, doğuştan veya sonradan olan deformiteleri düzeltmek için uygulanır. Estetik görünümde ü..

DEVAMI
Çene Cerrahisi

Çene Cerrahisi Neden uygulanır : Çene deformiteleri doğumsal, travmatik ve gelişimsel nedenlerle oluşur. Çene deformiteleri yarattığı diş kapanış bozuklukları ile fonksiyonel ve ayrıca kozmetik görü..

DEVAMI
Kulak Estetikleri (Ear Surgery)

Kulak Estetikleri Neden uygulanır : Kulak estetik girişimleri en sık kulak boyutunu küçültme ya da kepçe kulak durumunu düzeltmek amacıyla yapılır. Kulak kepçesinin normalden daha fazla öne doğru kıv..

DEVAMI
Yağ Doldurma (Lipofilling)

Yağ Doldurma Neden uygulanır : Lipofilling Yağ DoldurmaLipofilling, vücudunuzun herhangi bir bölgesinden alınan yağlar vücudunuzda eksik olan herhangi bir yere kalça, baldır, uyluk iç yüzü, yüzdeki k..

DEVAMI
Yüz İmplantları (Facial implants)

Yüz İmplantları Neden uygulanır : Yüzün dengesi ve temel şeklinin değişmesi dikkatli seçilen bazı implantların kullanılması ile gerçekleştirilir. Eğer görünümünüzde beğenmediğiniz veya değiştirmek is..

DEVAMI
Endoskopik Plastik Cerrahi

Endoskopik Plastik Cerrahi Neden uygulanır : Kozmetik cerrahide endoskopi kullanılarak yapılan operasyonlarda insizyonlar daha kısa yapılır. Olası sinir hasarı riski minimaldir. Kanama, ekimoz, şişli..

DEVAMI